Przejdź do treści

Aktualności

BUDOWA LINII WYSOKIEGO NAPIĘCIA WRAZ Z GPO DLA FARMY WIATROWEJ O MOCY 62,5 MW W WYSOKIEJ

To była nasza ostatnia realizacja ukończona w 2023 roku. Wykonaliśmy ją na zamówienie Inwestora OX2. Naszym zadaniem było wybudowanie podziemnej linii wysokiego napięcia wraz ze stacją GPO i wyposażeniem.

Uroczyste uruchomienie GUK I

20.09.2023 w obecności mediów i Prezydenta Opola oficjalnie uruchomiliśmy wysokosprawny układ kogeneracji, tzw. GUK I. Elemont w kooperacji ze spółką Econstruction zawiązał konsorcjum z KWE AB Energy Polska i jako generalny wykonawca, a także lider konsorcjum od samego początku braliśmy pełną odpowiedzialność za powodzenie projektu.

Kontrakt na rozbudowę sieci kogeneracyjnej w Opolu

Razem z Ferox Energy Systems Sp. z o.o. zawiązaliśmy konsorcjum, którego jesteśmy liderem. Jako generalny wykonawca zrealizujemy największy kontrakt w grupie ECO Kogeneracja i drugi największy w historii grupy ECO S.A.

Kolejny etap inwestycji w Kielcach ukończony

Miło nam poinformować, że ukończyliśmy kolejny etap inwestycji w kieleckiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła S.A. polegający na montażu turbozespołu gazowego z wodnym kotłem odzysknicowym.

Garść danych dotyczących zamontowanych urządzeń:

Econstruction z Certyfikatem ISO 9000:2015

Miło nam poinformować, że w tym miesiącu oficjalnie firmie Econstruction Sp. z o.o., został przyznany certyfikat ISO 9001:2015. Jego zdobycie potwierdza zgodność naszych usług z międzynarodową normą określającą wymagania w zakresie zarządzania jakością.

Zasilamy Twoją Pomyślność W 2023 Roku

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wielu radosnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Niech ten czas przepełniony będzie radością i ciepłem oraz wyjątkową atmosferą.
🎁🎄 🎁 🎄 🎁 🎅

A w Nowym Roku dużo zdrowia, szczęścia i samych sukcesów w sferze prywatnej i zawodowej oraz nieustającej energii w działaniu ⚡️

Elemont Econstruction na Enlit Europe 2022

Elemont Econstruction na jednej z największych w konferencji Energetycznych Enlit Europe 2022 we Frankfurcie (dawniej znane jako POWERGEN).

Jako autoryzowany dystrybutor turbin gazowych Kawasaki w Polsce jesteśmy obecni na stoisku Kawasaki Gas Turbine Europe GmbH.

Elemont Econstruction autoryzowanym partnerem firmy Kawasaki

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Elemont S.A. oficjalnie podpisała umowę o współpracy z firmą Kawasaki Gas Turbine Europe GmbH zdobywając tytuł autoryzowanego partnera firmy Kawasaki i zyskując tym samym dostęp do pełnej gamy nowoczesny turbin gazowych japońskiego potentata Kawaski Heavy Industry.

PGE Energia Ciepła S.A. i ELEMONT S.A. podpisały umowę na budowę bloku gazowego

W ramach projektu Elemont dostarczy turbinę gazową firmy Kawasaki Gas Turbine Europe GmbH z wodnym kotłem odzysknicowym, który stanie na terenie kieleckiej elektrociepłowni. Prace budowlane przy tej inwestycji rozpoczną się w przyszłym roku.

Elemont S.A. patronem zawodów o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Elemont S.A. patronem II Mistrzostwa w nordic walking i w biegach o Puchar Komendanta Miejskiego Policji dla seniorów.