Przejdź do treści

Start

 • Poznaj naszą firmę
  Zespół eConstruction należy do grupy Elemont S.A. i powstał, aby dostosować rozwiązania technologiczne do potrzeb Twojej firmy oraz potrzeb środowiska. Z naszym wsparciem Twoja firma spełni światowe standardy raz uzyska wizerunek przedsiębiorstwa zaangażowanego w ochronę środowiska naturalnego.
 • Turbiny Gazowe
  – Kogeneracja
  Elemont Econstruction jest autoryzowanym dostawcą Turbozespołów Gazowych Kawasaki Gas Turbine Europe GmbH. Dzięki tej współpracy Elemont Econstruction oferuje swoim Klientom zarówno możliwość dostawy samego urządzenia - Turbozespołu w mocach od 1,8 MWe do 34 MWe jak i kompleksowych rozwiązań „pod klucz”dla wysokosprawnych systemów kogeneracyjnych.
 • OZE
  Elemont Econstruction jako Generalny Wykonawca inwestycji EPC projektuje i realizuje budowę farm fotowoltaicznych i farm wiatrowych. Przygotowujemy koncepcje i doradzamy klientowi najlepsze rozwiązania związane z uzyskaniem i magazynowaniem energii z wiatru i ze słońca.
 • Kotłownie gazowe
  Elemont Econstruction jako Generalny Wykonawca inwestycji EPC współpracuje z renomowanymi producentami kotłów gazowych do wytwarzania ciepłej wody i pary technologicznej. Budujemy pod klucz zaczynając od opracowania koncepcji, oceny zwrotu z inwestycji poprzez wykonanie kompletnego projektu wielobranżowego wraz z technologią, budowę i przekazanie do eksploatacji.
 • Silniki Gazowe
  – Kogeneracja
  Elemont Econstruction jako Generalny Wykonawca inwestycji EPC współpracuje z renomowanymi producentami oferującymi sprawdzone technologie silników gazowych. Wśród nich są takie firmy jak INNIO Jenbacher, Caterpillar czy MWM, których szeroka gama produktów pozwala nam na wykonanie inwestycji w każdej skali.

Szeroki wachlarz technologiczny

Generalny wykonawca

Liczby, które za nami stoją

250

Pracowników budowlanych

150

Osób kadry inżynierskiej

1000 +

Zadowolonych klientów

7500

MW mocy

Zaufali nam

Nasze realizacje

Aktualności

BUDOWA LINII WYSOKIEGO NAPIĘCIA WRAZ Z GPO DLA FARMY WIATROWEJ O MOCY 62,5 MW W WYSOKIEJ

To była nasza ostatnia realizacja ukończona w 2023 roku. Wykonaliśmy ją na zamówienie Inwestora OX2. Naszym zadaniem było wybudowanie podziemnej linii wysokiego napięcia wraz ze stacją GPO i wyposażeniem.

Uroczyste uruchomienie GUK I

20.09.2023 w obecności mediów i Prezydenta Opola oficjalnie uruchomiliśmy wysokosprawny układ kogeneracji, tzw. GUK I. Elemont w kooperacji ze spółką Econstruction zawiązał konsorcjum z KWE AB Energy Polska i jako generalny wykonawca, a także lider konsorcjum od samego początku braliśmy pełną odpowiedzialność za powodzenie projektu.

Potrzebujesz nieszablonowej oferty?

Sprawdź ofertę dla inwestorów.

Skontaktuj się!